Tunnustame

KIIDAME TUBLISID MUUSIKAKOOLI ÕPILASI NING NENDE ÕPETAJAID!

ANTON GULEVITŠ
(õpetaja Jelena Anufrikova)
II KOHT konkursi „Parim noor instrumentalist 2019“ piirkondlikus eelvoorus
II KOHT konkursi „Parim noor instrumentalist 2019“ lõppvoorus

TIMOFEY GOSHKA
(õpetaja Raivo Kallas, kontsertmeister Jelena Gromova)
II KOHT konkursi „Parim noor instrumentalist 2019“ piirkondlikus eelvoorus
III KOHT konkursi „Parim noor instrumentalist 2019“ lõppvoorus

LISANN SÖÖT
(õpetaja Riina Kull)
III KOHT konkursi „Parim noor instrumentalist 2019“ piirkondlikus eelvoorus
DIPLOM konkursi „Parim noor instrumentalist 2019“ lõppvoorus

EKKE RUUTOPÕLD
(klaveriõpetaja Natalja Kirilova, löökpilliõpetaja Raivo Kallas)
I KOHT XXI Regionaalsel Etüüdirallil
III KOHT V Rahvusvahelisel konkurss-festivalil „Trummaania 2019“

KEITH LOIDE
(klaveriõpetaja Larissa Šilova,
oreliõpetaja Svetlana Kekiševa – Ahtme Kunstide Kool)
II KOHT konkursil „Parim noor instrumentalist 2019“
(orel lisapillina)

VARVARA FEDOSSOVA
(õpetaja Svetlana Ratsõborskaja)
II KOHT XXI Regionaalsel Etüüdirallil
DIPLOM konkursi „Parim noor instrumentalist 2019“ piirkondlikus eelvoorus

LISETT PULLERITS, JANEK KOSOBUTSKI, MARAT ŠATALOV, GEORGI SAMARSKI
(juhendaja Inga Tagirova)
I KOHT Rahvusvahelisel instrumentaalkvartettide konkurss-festivalil

ANASTASSIA RJABUŠENKO, MARKUS ROLITŠ, VJATŠESLAV GORBUNOV, SAVVA NOVIKOV
(juhendaja Inga Tagirova)
II KOHT Rahvusvahelisel instrumentaalkvartettide konkurss-festivalil

HANNALIISA MEDER, DARIA POLITSINSKAYA, MARAT ŠATALOV, DMITRI PETROV
(juhendaja Inga Tagirova)
III KOHT Rahvusvahelisel instrumentaalkvartettide konkurss-festivalil

PAUL PÄRT
(õpetaja Raivo Kallas, kontsertmeister Jelena Gromova)
DIPLOM konkursi „Parim noor instrumentalist 2019“ piirkondlikus eelvoorus

ALEKSANDR JAKOVLEV
(õpetaja Irina Jekimova, kontsertmeister Svetlana Ratsõborskaja)
DIPLOM konkursi „Parim noor instrumentalist 2019“ piirkondlikus eelvoorus

ALEKSEI VARUNOV
(õpetaja Jelena Gromova)
DIPLOM konkursi „Parim noor instrumentalist 2019“ piirkondlikus eelvoorus

EVAN KARP (õpetaja Raivo Kallas, kontsertmeister Jelena Gromova)
ANFISA HARTÕKAINEN (õpetaja Raivo Kallas, kontsertmeister Jelena Gromova)
IVIKA KARP (õpetaja Irina Jekimova, kontsertmeister Svetlana Ratsõborskaja)
ANGELINA CHAMYAN (õpetaja Larissa Šilova)
MARTA LOKO (õpetaja Svetlana Ratsõborskaja)
IVAN NIKITIN (õpetaja Dana Kazakova)
Esinesid tublilt  „Parim noor instrumentalist 2019“ piirkondlikus eelvoorus

ANELINA LEITEN (õpetaja Jelena Anufrikova)
SOFJA BAZAROVA (õpetaja Natalja Kirilova)
POLINA ŠUVALOVA (õpetaja Larissa Šilova)
II KOHT XXI Regionaalsel Etüüdirallil

ALJONA KURTINA
 (õpetaja Jelena Anufrikova)
III KOHT XXI Regionaalsel Etüüdirallil

LISANN METSLA (õpetaja Riina Kull)
Esines tublilt  „Parim noor instrumentalist 2019“ piirkondlikus eelvoorus
Esines tublilt  XXI Regionaalsel Etüüdirallil

KSENIA EHHINA (õpetaja Jelena Gromova)
Esines tublilt  XXI Regionaalsel Etüüdirallil